Bezusterkowa i energooszczędna suszarka do rąk jest perfekcyjna do miejsc o dużym natężeniu ruchu instalowana w toaletach publicznych

Posted on 16/06/2020 12:38pm

Do istotnych wyposażeń łazienek publicznych należą suszarki do dłoni. Jest to nadzwyczaj kluczowe urządzenie, do szybkiego wysuszenia dłoni, które także jest wymaganie przez inspekcję sanitarno-epidemiologiczną.

Ręce
Author: Medicover.
Source: Medicover.
W wielu ubikacjach zbiorowych jest wiele sprzętów, jakie służą do suszenia dłoni. Znamy na przykład ręczniki papierowe czy suszarki elektroniczne na guzik czy z receptorem wyczuwającym temperaturę ciała. Produkty przedsiębiorstwa Dyson produkująca między innymi akcesoria do toalet publicznych od lat cieszą się na rynku krajowym synonim wielkiej jakości oraz solidności - .

Kliknij na sensowny serwis www, a poznasz dane na ten temat jeszcze w większym stopniu - zapewne okażą się nieprzeciętne i całkowicie Cię pochłoną.

Dyson Airblade to suszarka z nadzwyczaj mocnym silnikiem, który eksploatuje mniej mocy niż konkurencyjne suszarki do rąk. Jako że silnik obraca się z niesamowitą szybkością powyżej 88000 razy na minutę. Generuje on siły powietrzne, aby w przeciągu sekundy wyciągnąć 35 litrów powietrza przez filtr HEPA. Następnie powietrze jest wypuszczane przez dwie wąskie otwory. W rezultacie woda jest "zdrapywana" z dłoni w czasie zaledwie 10 sekund.

Spodobał Ci się taki wpis? Jeżeli tak, to na pewno ucieszy Cię wiadomość, że analogiczny tekst jest tuż obok. Po prostu zobacz ten link projektant instalacji sanitarnych wrocław.

Co też stanowi wielki atut, jeżeli chodzi o czas suszenia rąk. Suszarka ta szczędzi aż do 80% mocy w porównaniu do tradycyjnych suszarek. Jako że niemal każda detal suszarki może ulegać recyklingowi, związku z tym niezwykle niewielka ilość odpadów z urządzenia ląduje na śmietnisku. Suszarka Dyson Airblade ma nowoczesną technologię cedzenia powietrza, która jest zamknięta w antybakteryjnej obudowie z plastiku ABS. Dzięki temu powietrze odnajdujące się w toalecie jest filtrowane, co przechwytuje 99,9% bakterii, umożliwiając, że dłonie są suszone przy wykorzystywaniu czystego powietrza.

Dodatkowo po zakupie ma 5 letnią gwarancje czy po 350 000 zastosowaniach można wymienić elementy także na gwarancji czy też 1 rok na serwis. Nadto suszarka ta jest wypróbowana pod względem odporności na uderzenia oraz wandalizm, dzięki temu jest to doskonałe urządzenie do punktów o dużej wymian ludzi jako część wyposażenia toalet publicznych.

Tags: łazienka, Suszarka, dłonie, toaleta, ręce, powietrze, suszenie, filtrowanie, ubikacja